Jags Zone - GryPuzmania Schame (1995)

      Na tym dysku znajduje się wersja demonstracyjna gry Puzmania. Warto dodać że ostateczna wersja gry wygląda znacznie lepiej niż to demo. Ostatecznie gra została wydana przez L.K. Firebird w 1996 roku. Autorem kodu jest Gumi, grafiki Krawco, a muzykę skomponowałem ja (Jager). Tak się jakoś dziwnie złożyło że była to jedyna gra, przy powstaniu której brałem udział. Dlaczego? Nie wiem... tak wyszło ;)
Dodatkowo na dysku znajdziesz Puzmania Music Player. Znajdują się w nim wszystkie muzyczki, które można usłyszeć w pełnej wersji gry. Pewnie większość z Was nie uwierzy, ale to demko napisane zostało w BASIC'u :) Chyba był to mój ostatni program napisany w tym języku. Demko to zostało umieszczone na drugiej stronie dysku z Puzmanią wydanej przez L.K. Firebird.
Poniżej, dla porównania, umieszczam screeny z wersji wydanej przez L.K. Firebird. Niestety, Żbik ("prezes" L.K. Firebird) nie zgodził się na umieszczenie tutaj pełnej wersji Puzmanii (rozmawiałem z nim już dość dawno, ale myślę że nie zmienił zdania na ten temat... a szkoda). W każdym razie, ten kto będzie chciał bez problemu znajdzie grę w sieci (mi to zajęło dosłownie kilka sekund) :)


    Puzmania Schame