Jags Zone - DemaThe Best Car (1993)

      Jedno z pierwszych demek jakie napisałem w BASIC'u :) Schemat prosty - obrazek, muzyczka, scroll :D Co tu dużo pisać, to trzeba po prostu zobaczyć... aż się łezka w oku kręci :)
    The Best Car

Terminator 2: Judgement Day (1994)

      Kolejne BASIC'owe demko, a może jednak to jest gra? Hm... trudno powiedzieć, musisz sam sprawdzić... Poczekaj, jeszcze nie teraz! Odpal program w grudniu, najlepiej przed świętami :D
    Terminator 2: Judgement Day

Sweet Fantasy (1995)

      Slideshow dla rasowego mężczyzny :D Demko powstawało w wielkich bólach. W sumie gdy zabierałem się za kod miałem tylko panienki :) Tak więc pisałem sobie, pisałem (przy okazji poznawałem assembler) i w końcu pierwsza wersja trafiła do "szuflady" z braku "dodatków". Po jakimś czasie dostałem trochę grafiki (w tym całkiem przyzwoite logo), więc powróciłem do tego projektu. Z tego wszystkiego Pameli Anderson zmieniłem imie :D Ostatecznie demko trafiło do pakietu Bonus Side'96. Demko wydane oficjalnie przez Tight.

Program znajduje się na dysku Bonus Side'96, więc zapraszam do pobrania całego pakietu ;)

Tight Tools Packed Demo (1995)

      Demonstracja możliwości pakietu jaki instalował Gumi w Atari. A co to jest? Oto fragment opisu... "TTP jest to zbiór programów, których większość z nas używa bardzo często (o ile nie zawsze). Jest on stale pod ręką (odpada szukanie dysków), dostęp do danego programu jest dużo szybszy niż odczyt z dysku (nie liczę tego szukania dysku). Krótko mówiąc, naciskasz czerwony guziczek i... jest!". Wiecej na ten temat można przeczytać w samym demie lub Serious Magazine (niestety, teraz nie pamiętam numeru wydania), gdzie znajdziesz opis instalacji tego pakietu.

Program znajduje się na dysku Bonus Side'96, więc zapraszam do pobrania całego pack'a ;)

Savage Music Collection (1996)

      Jak nie trudno się domyśleć jest to zbiór muzyczek, które stworzyłem przy pomocy programy Music ProTracker (MPT). Wszystkie wykorzystują ścieżkę DIGI. Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko powiedzieć że byłem z tego gatunku muzyków, których nie można było znaleźć w żadnych chartsach :) Wejście do creditsów umożliwia klawisz ESC naciśnięty na głównej stronie (wybór utworów). Po wydaniu tej kolekcji właściwie zakończyłem moją "kariere" jako muzyk, choć zdarzyło mi się jeszcze coś tam naskrobać (np. mix kolęd który można usłyszeć w intrze do Serious Magazine 3) Demko wydane oficjalnie przez Tight.
    Savage Music Collection

Smells like a cream? (1998)

      Demko (joke) wymyślone przez Geparda, kodem zająłem się ja (Jager). Generalnie jest to slideshow wyśmiewający różnego rodzaju "tematy" będące na topie w tamtym czasie. Demko wykorzystuje dodatkową pamięć (64kB), a więc do jego uruchomienia wymagane jest Atari z rozszerzoną pamięcią. Pamiętam że na jakimś party zajęło nawet 3 miejsce :) Demko wydane oficjalnie przez Dial.
    Smells like a cream?

What is love? (2000)

      Typowy sex slideshow. Pomysł oraz kod Jager. Demko składa się z dwóch części - pierwsza to slideshow (obrazki w formacie HIP - pełnoekranowe), w drugiej części umieściłem animacje w HIP'ie (była to, albo i nadal jest, jedyna produkcja, w której można było to zobaczyć). Aby uruchomić demo potrzebne jest Atari z minimum 64kB dodatkowej pamięci (a najlepiej mieć 256kB - wtedy zobaczysz animacje). Niestety, do kodu wkradł się błąd i program rozpoznaje tylko rozszerzenie pamięci w standarcie TOMS (chyba najpopularniejsze w Polsce).

Jeżeli będziesz miał problem z kodem dostępu, to napisz do mnie, na pewno Ci je podam :) Demko wydane oficjalnie przez Dial.

    What is love?