Intel Outside V


      Text ten pochodzi z sieci i traktuje o 5-tej edycji największego party w Polsce. Ponieważ na imprezce bywają atarowcy i odnoszą na niej sukcesy, pozwoliłem sobie na przeniesienie poniższego tekstu na atarkę i umieszczenie go w Serious'ie!

Uwaga... cytuję...

      Cześć wszystkim, tu The Generat na świeżo z Intela 5. Zaraz podam wyniki wszystkich konkursów, ale najpierw chciałbym przesłać kilka wyjaśnień, podziękowań i fucków. Staraliśmy się zrobić party dla Was, myślę że nie było źle, kompa na czas, wysoki poziom prac amigowców, animacje 3D, parę filmów z 3D. Zrobiliśmy parę wywiadzików i mniej więcej oceniono nas na 4. Było prawie 400 osób, był luz, żadnych bałaganów, żadnych wyskoków, miło i spokojnie. Może za spokojnie (też przez ochronę), ale w Stodole ostatnimi czasy zawitał trzy razy prokurator (raz z powodu morderstwa) i wzmogło wszystkie kontrole i niedogodności ze strony ochrony. Z drugiej strony było spokojnie i nie trzeba było się martwić tłuczonym szkłem czy latającymi krzesłami. Jedni twierdzą że ochrona była kijowa,inni że można się było z nimi dogadać. Kij z tym. Produkcje były cool, jakość muzyk ok, śliczne grafiki, NIESAMOWITY POWER MASZYN OŚMIOBITOWYCH i oczywiście mocne dema amigowe to niezły dorobek jak na taką małą ilość osób. Fajnie że wyeliminowaliśmy wszystkie (2 dema i 3 intra) prace pecetowe. Żadne dobrze nie chodziło lub w ogóle nie działało. Olaliśmy kloniarzy z góry i zrobiliśmy prawdziwy Intel Outside. W związku z tym prosiłbym o nie słuchanie wypowiedzi kloniarzy pokroju Easy Ridera, na sieci dla których dobra zabawa to picie, fun compoty, śpiewy i libacje. Żaden grzybiarz z prawdziwego zdarzenia (czyli grzybiarz a nie ktoś kto pracuje na pC z konieczności) nie powie nic dobrego o party na którym zrównano z błotem (ale tam ich miejsce) jego pudło z p2 300MHz. Słuchajcie zatem rzetelnych :)))) recenzji amigowców, którzy byli na I5.

      Chciałem podziękować od razu wszystkim, którzy wystawili prace na party a w szczególności GRUPOM PISZÂCYM NA 8-MIO BITOWCE. LUDZIE JESTEŚCIE NIESAMOWICI, PODZIWIAMY WAS ZA TO CO ROBICIE I ZA TO ŻE WAM SIĘ CHCE. Podziwiamy kloniarzy (z wyjątkami) za debilizm, brak wstydu i poczucia rzeczywistości. Jedno (z dwóch) nadające się do obejrzenia demo zostało wycofane z konkursu przy takim poziomie konkurencji. I bardzo dobrze, gdzie indziej się nie zmarnuje. Wyraźnie podniosła się poprzeczka VHSóW, ludzie przekroczyli próg Scali i zajęli się profesjonalnym montażem i grafiką 3D. Aż miło popatrzyć. Płytkę z wszystkimi video demami jako AVI lub MPEG video wrzucimy na sieć i podeślemy paru swapperom. Cały soft dostał się na Plukwe i od razu płytki dostali ludkowie którzy to szybko rozspreadują. Dla muzyków dodatkowo były wypalone płytki audio.

      Nagrody. Ponieważ z kasą zostaliśmy bardzo do tyłu postanowiliśmy zrobić tak. Pierwsze miejsca były wysoko promowane, a reszta dostała oryginalny soft. I tu dzięki dla chłopaków od Digi Boostera i Scene Xplorera. Power piec jaki miał być, taki był, plotki zostały rozwiane bezpośrednio na party. Wyszło tylko na wierzch lamerstwo "elitarnych scenowców" rozpowiadających taki badziew. Za pierwsze music compo była A1200, a za grafikę tabliczka graficzna A4. Tutaj podziękowania dla firm Amigo i Eureka które te nagrody zasponsorowały.

      Dlaczego party było krótkie?

Według nas nie ma sensu robić party trzydniowego, na przykład jest to męczące dla organizatorów (no chyba że się nic nie robi) dla ludzi, no i na taką imprezę trzeba wyłożyć podwójną kasę. A wiadomo, iż po kompotach i tak większość ludzi ucieka a party, zostają zainteresowani i niedobitki, które albo jeszcze śpią, albo czekają na autobus (pociąg). Oceńcie sami czy ta doba na Intelu była stracona czy warto było przyjechać i to obejrzeć bez ciągnących się godzinami przerw z pustym big screenem. Apropos big screenu - rzutnik i ekran miały super jakość. Jak ktoś w okolicach W-wy będzie robił party niech emailuje do mnie po namiary. Jest tanio i high quality. Rzutnik miał wejście 31Khz i cinch, czego więcej potrzeba. A firma która się tym zajmuje jest rzetelna i robi wszystko od ręki, a wybór modeli jest taki, że można by było i koncert Stonsów obstawić.

      "Serdeczne" fucki dla tych co odbili identyfikatory na xero. 15 osób wyłapała ochrona. Przy okazji message dla organizatorów innych parties: sprawdzajcie grubość i fakturę papieru niestety każdorazowo przy wchodzeniu gostka na party. Musi sie tym zająć ochrona. Inaczej możecie się zdziwić!!! Special message for Azzaro. Miałeś zostać wywalony z Intela za swoją "scenową" działalność (maile i takie inne) dotarło to do nas od razu, ale stwierdziliśmy że jesteśmy ponad to. Twój wybór .Mam nadzieję że intro na Quasta to nie ty wypuściłeś bo byłbyś zerem w tym momencie.

Oke pora na telesfora. Czyli wyniki:

       Amiga Demo

       1. Nadia by FLOPPY
       2. The Field Where I Died by VENUS ART
       3. Sketch by VENTURE

       Amiga Intro

       1. Dive by NAH-COLOR
       2. Reformation by PHASE TRUCE
       3. Around by JOKER

       Music Compo

       1. Born by Wierza
       2. Passing Time by X-Ceed
       3. Daz 2 Awakening by XTD

       GFX Compo

       1. Demon Box by Muffler
       2. Underwater Flave by Madd
       3. Shoespeed by Modern

       8 Bit Compo

       1. Stinger
       2. Bit Busters
       3. Tengu

       VHS Demo

       1. Animal/Union
       2. Pic/Union
       3. Demo Plastic

      Sorki za to, że xywki są pomieszane z tytułami i grupami, ale nie mam wszystkiego. Poprawki naniosą dziennikarze i sieciowcy. A teraz to już wszystko... C U ALL,do następnego party.

THE GENERAT/UNION
MBL/TASKI

converted by GEPARD/Dial